277 271 939

O projektu

Exkluzivní rodinné bydlení

Villa Doria je unikátním bytovým domem. Dvojvila jedinečného vzhledu, která bude rozšířena o nové křídlo. Původní část projde náročnou modernizací a celkem zde vznikne 9 bytů. Prvním nepřehlédnutelným kladem je určitě výjimečný vzhled spojený s volbou kvalitních stavebních materiálů.


Dům se pyšní celkem pěti podlažími, z nichž dvě jsou podzemní a dvě nadzemní, včetně praktického podkroví. K celkové bytové ploše objektu přísluší ještě zelené plochy o velikosti až 473 m2. Ty jsou tvořeny zahradou a terasami.


Navržené vybavení vily podléhá vyššímu standardu a očekávat jej můžete jak v konkrétních bytových jednotkách, tak ve společných prostorách. Vícepodlažní dům je vybaven výtahem pro bezbariérový přístup.


Nápadité rozvržení bytů


Developerský projekt Villa Doria v sobě ukrývá z pohledu dispozičního uspořádání 2+kk až 4+kk od každého něco. Tři byty jsou vybaveny terasami a mají přístup na zahradu. Jeden byt má pouze terasu a tři jsou zcela standardní. K dispozici jsou i dvě mezonetová provedení.

Rozsah podlahové plochy do 50 m2 do 125 m2 dokáže pokrýt náročné požadavky mnohých rezidentů, ať už jde o svobodné páry prahnoucí po klidu, tak početné rodiny vyhledávající životní prostor.Přednosti projektu Villa Doria


Bytový dům tohoto typu je sám o sobě rezidenčním unikátem. Přesto se pyšní několika hlavními klady, které je třeba vyzdvihnout.


  • Charakterově odlišné typy bytů

  • Zahrada a terasy

  • Parkovací systém

  • Nadstandardně řešené interiéry

  • Působivá architektura

  • Klid a soukromí uzavřeného pozemku