277 271 939

Lokalita

Oblast Praha 8 - Libeň

Bytový dům Villa Doria se nachází na Praze 8 – Libeň, konkrétně v ulici Pomezní. Místo, které nabízí poměrně velké množství zelených ploch v okolí. Nejčastěji jde o parky, výjimkou však není ani ZOO a botanická zahrada. Působiště určená primárně k relaxaci, odpočinku nebo ke sportovním aktivitám. K těm vám mimochodem poslouží také koupaliště, Aquacentrum Šutka, in-line stezka, Fitness BBC a Bowling.

I přes velké zábavní vyžití není opomíjeno na kulturu v podobě divadla a na pestrou občanskou vybavenost. V poměrně krátké blízkosti dorazíte k supermarketu Albert, mateřské a základní škole, nemocnici, lékárně či k poště. Chybět vám nebudou ani restaurace s odlišnou a pestrou gastronomickou nabídkou.


Dopravní dostupnost


Situování developerského projektu Villa Doria vám přijde vhod z pohledu rychlé přepravy po celé hlavní metropoli. S pomocí místní hromadné dopravy se můžete na Václavském náměstí octnout za 20 minut. Praktické jsou i nově budované silniční uzle pro rychlou a pohodlnou jízdu automobilem. Typickým příkladem je Tunel Blanka.

AUTOBUS
č. 201, 505, 511

TRAMVAJ
č. 3, 10, 28, 55